Mus rekomenduoja


Grįžęs į Lietuvą visada pasirodau „Helona“ specialistams, nes jų patarimai ir suteiktos paslaugos padeda man geriau pasiruošti kitoms varžyboms. Rekomenduoju visiems sportuojantiems – ir profesionalams, ir pradedantiems.


Aidis Kruopis - profesionalus dviratininkas “Orica - green EDGE” komanda


Labai dėkoju „Helona” sporto medicinos centro komandai už darbą su manimi Lietuvos vyrų plento čempionate, kuris atsipirko bronzos medaliu.

Evaldas Šiškevičius - profesionalus dviratininkas “La Pomme Marseille“ komanda


Noriu padėkoti „Helona“ kolektyvui už kokybiškai atliktas sporto medicinos paslaugas.


Ramūnas Navardauskas - profesionalus dviratininkas “Garmin-Sharp“ komanda


Dėkoju „Helona“ kolektyvui už suteiktas profesionalias sporto medicinos paslaugas, o ypač už pagalbą Lietuvos plento čempionate, kurio metu tapau Lietuvos plento čempionu 2013 metais. Norintiems siekti sportinių rezultatų drąsiai rekomendoju jus.


Tomas Vaitkus - profesionalus dviratininkas “Orica - green EDGE” komanda


Vyrų krepšinio komanda Utenos „Juventus“

Noriu padėkoti „Helona“ kolektyvui už pilną medicininę komandos priežiūrą ir sklandų darbą kiekvieną dieną, taip visai nebereikia rūpintis komandos medicina ir galime dirbti kitus darbus. Ačiū, kad padedate siekti geresnių sportinių rezultatų!

Žydrūnas Urbonas - Utenos „Juventus” komandos prezidentas


Lietuvos nacionalinė vyrų dviračių rinktinė

Puiku, kad Lietuvoje yra toks medicinos centras, kuriam galime patikėti geriausius Lietuvos dviratininkus. Dėkoju už kokybišką Lietuvos vyrų dviračių rinktinės medicininę priežiūrą „Baltic chain 2013” metu.

Valentinas Rutkauskas – LDSF generalinis sekretorius